Hakkımızda

Merhaba, Firmamızı 2015 yılında kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir teknik doğalgaz ve kombi hizmeti sunmaktayız. İstanbul bölgesindeki aktif ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile işimizi özenle yapmayı ilke edindik.

Kombi Servisi

Kombi tamir servisi olarak her marka kombi için orijinal yedek parça ile 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Teknik kombi tescil hizmeti olarak amacımız yılların verdiği tecrübe ile arızalanan tüm kombilerinizi uygun fiyata onararak sizleri mutlu etmektir.

Kombi Bakımı

Kombiler bakım gerektiren cihazlardır. Hesaplamalar, makine imalatı ve tasarımı sırasında belirli bir zamanda yapılır. Belli bir döneme denk gelen ürünler işlevselliğini kaybedebilir. Bu nedenle bakım önlemleri gereklidir. Bu nedenle düzenli bakım önemlidir. Bakımları düzenli yapılan kazanlar daha verimli çalışır.

Petek Temizliği

2014 yılına kadar kombine temizlik işi, teknoloji olmadan tamamen verimsizlikle ilgiliydi. 2015 yılından sonra teknik yöntemlerle temizlenen tarakların daha etkili bir temizleme yöntemi olduğu görülmüştür.

“Best Film”
Winner

“New Film Festival”
Winner

“Best Short”
Winner