Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi Kombi Servisi Olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız her kombi arızalagında servisi çağırmanıza gerek yok ama aramanız da fayda var bazı sorunlarda siz kendiniz basit şekilde yapabilrsiniz o sebebden bizi ararsanız yardımcı olacak konularda sizlere tarif ederek de yardımcı olmak için elimzden geleni yaparız o sebeble ilk önce servis çağırmadan önce mutlaka telefonla karşı tarafa yani servise cihaz kombi hakkında bilgi vermeniz gerekiyor arıza nedir ne yapıyor nasıl bir arıza alıyorsunuz veya kombiniz dijitalse ekran da hangi hatayı alıyorsunuz gibi o sebebden sizleri bizi aramanız öneriyorum saygılar 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi Doğalgaz yer altı kaynakları arasında yer alan fosil yakıt türlerindendir. Bir petrol türevi olarak tanımlanan doğalgaz, petrolden sonra en önemli yakıt türü olarak hayatımıza girmiştir.

Evlerde ve çeşitli işletmelerde sıklıkla kullanılan doğalgaz, son derece verimli ve en ucuz ısınma yöntemleri arasında yer almaktadır. Doğalgaz kullanım yapıldığı alana çeşitli atıklar bırakmamaktadır. Bu neden ile evlerde kullanılması açısından oldukça uygundur. Doğalgaz sorunsuzdur. Doğalgaz ekonomiktir.

Evlerde doğalgaz ile ısınma ihtiyacının giderilebilmesi için kombilere ihtiyaç duyulur. Kombi; kendisine ulaşan gazı ısıtma enerjisine çevirerek ev ve ofis gibi küçük ölçekli alanların ısınmasını sağlayan önemli bir cihazdır. Kombi aynı zamanda sıcak su teminini de sağlamaktadır.

Kombi Nedir? Ne İşe Yarar? Özellikleri Nelerdir?

Kombi yaşam alanlarının sıcak su ve ısınma ihtiyacının giderilmesi amacı ile tasarlamış ve kullanıma sunulmuş olan iklimlendirme cihazları arasında yerini almaktadır.

 Kombilerin genel olarak özellikleri şu şekildedir;

  • Yaşam alanlarının sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılar.
  • Kompakt ve ergonomik yapıdadır.
  • Küçük boyutludur az yer kaplar ve duvara monte edildiğinden dolayı alandan tasarruf sağlar.
  • Kombiler son derece sessiz çalışan cihazlardır.
  • Kombi sayesinde yaşam aanı içerisinde istenilen alanlar ısıtılabilmektedir.
  • Kullanımı son derece kolay ve anlaşılırdır.

Kombi Arızaları

Kombi ısıtma ve ısınma aracı olarak yaşam alanlarının vazgeçilemeyecek cihazları arasında yer almaktadır. Fosil bir yakıt türünü ısınma enerjisine çeviren kombinin görevi itibari ile sıklıkla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan, yanlış ve hatalı kullanılan kombilerin arızalanması kaçınılmazdır. Bu gibi durumlarda Güngören kombi servisi gibi işinde son derece uzman ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır.

Güngören Kombi Servisi

Güngören kombi servisi olarak, yaşam alanlarının en temel cihazları arasında yer alan kombilerin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sektör içerisinde oldukça uzun bir süredir hizmet sağlayan servisimiz, alanlarında son derece tecrübeli, yeterli donanıma sahip ve oldukça profesyonel bir şekilde hizmet sağlayan teknisyen gurubuna sahiptir. Yerinde hizmet anlayışı ile hareket eden servisimiz, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Bu çerçeve doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti Güngören ve çevre ilçelerde geniş araç filomuz ve teknik ekipmanlarımız ile sağlamaktayız.

Güngören Kombi Servis Kombi Bakım Hizmeti

Servisimiz özel servis statüsünde hizmet sağlamaktadır. Her marka kombi için donanımlı teknisyenlerimiz ile de bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Kombiler ısınma ihtiyacının karşılanabilmesi amacı ile fosil yakıt türevleri içerisinde yer alan doğalgazın ısınma enerjisine çevrilmesini sağlamakta ve ortaya çıkan ısınma enerjisini yaşam alanına iletmektedir. Son derece önemli bir işlevi yerine getiren kombinin bu görevini sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için sürekli bir şekilde bakımlarının yapılması önemlidir.

Güngören kombi servisimiz kombilerin bakımlarını gerçekleştirmekte ve cihazı ilk günkü gibi kullanıcısına sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

Güngören kombi bakım servisi ile gerçekleştirilen işlem neticesinde kombi performansında son derece önemli artış yaşanmaktadır. Ancak aynı zamanda enerji tüketiminde de daha çok tasarruf sağlanacaktır.

Güngören Kombi Onarım Servisi

Güngören kombi onarım servisi olarak, özel servis statüsünde hizmet sağlamaktayız. Bu neden ile garanti kapsamında olan cihazlar için müşteri öncelikli anlayışımız nedeni ile hizmet sağlamamakta ve kombi sahibini yetkili servise yönlendirmekteyiz.

Garanti kapsam dışı cihazlar için vermiş olduğumuz onarım işlemini arıza kaydının oluşturulduğu aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Verilen hizmet kullanıcı gözetiminde yapılmakta ve onarım işleminin her bir aşaması kombi kullanıcısı ile paylaşılmaktadır.

Yapılan arıza tespit işleminden sonra maliyet ve yapılacak işlem kombi sahibine bildirilmekte onay verilmesi halinde onarım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Onarım işlemi neticelendirildikten sonra gerekli belge ve faturalar kombi sahibine bırakılarak adresten ayrılmaktadır.

Güngören kombi onarım servisi olarak yapmış olduğumuz onarım işlemlerinde işçilik ve parça değişimi için garanti vermekteyiz.